Vonios baldai – svarbi kiekviena detalė

Norint, jog vonios kambarys būtų ta vieta, į kurią visuomet malonu užeiti, svarbu apgalvoti visus aspektus. Tinkamai pastatyti vonios kambario baldai gali vizualiai padidinti visą erdvę ir išlaikyti bendrą namų interjerą, tačiau taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kokio fasado jie yra pagaminti.

Vilniuje, Kaune, Druskininkuose ir Jurbarke bei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose baldai voniai dažniausiai gaminami iš faneruotės, dažyto MDF arba natūralaus medžio fasadų. Kiekvienas iš jų turi savus privalumus ir trūkumus, todėl žinodami juos iš anksto, lengviau išsirinksite, kuris variantas yra tinkamas Jums. Jei patiems sunku suprasti, kuo vienokia medžiaga pranašesnė už kitą, rekomenduojame pasikonsultuoti su šios srities specialistais.

Faneruotės fasadai atrodo labai panašūs į natūralią medieną, tačiau iš tikrųjų ant specialių plokščių yra užklijuojamas tik vienas jos sluoksnis. Vonios kambario baldai, gaminami naudojant šią technologiją gali nustebinti įvairiomis spalvomis ir atspalviais, todėl nusprendę išsirinkti tokį gaminį, tikrai turėsite pasukti galvą, kuris variantas Jūsų namuose atrodys gražiausiai. Kalbant apie kokybę, labai svarbu, jog būtų naudojamas geras apsauginis lakas – jeigu naudojamas kokybiškos rūšies lakas, galima tikėtis, jog tokie fasadai bus atsparūs ir drėgmei, o tokie paviršiai, ypač vonioje, kurioje tiesioginis sąlytis su vandeniu yra kasdienis procesas, patartina rinktis būtent baldus, su apsauginio lako paviršiumi.

Baldai voniai gali būti pagaminti ir iš natūralaus medžio – toks variantas yra ypač natūralus ir ekologiškas. Baldus tuomet lengva prižiūrėti, jie nesunkiai restauruojasi ir pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu. Tokio tipo fasadai dažniausiai būna kiek jautresni temperatūros svyravimui, tačiau atrodo itin prabangiai.

Tuo tarpu dažyto MDF fasadus labai lengva apdoroti, todėl galima tikėtis įvairių formų įvairovės. Tokių vonios baldų paviršius būna ypač lygus, jie yra atsparūs drėgmei ir ganėtinai tvirti, tačiau reikėtų atsargiai rinktis valiklius ir vengti aštresnių daiktų – tai padės užtikrinti ilgesnį gaminių gyvavimo laikotarpį.

Sunku apsispręsti? Tuomet reikėtų atkreipti dėmesį, kokia yra fasadų kaina ir pabandyti įsivaizduoti, kaip jie derės prie bendro kambario interjero – atsakymą surasite kur kas greičiau, nei tikėjotės.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.